Kontakt

Książka teleadresowa

Imię i nazwisko Stanowisko Telefon E-mail
Ewa Sadkowska Dyrektor 32 206 88 61 info@silesiafilm.com 
Anna Szrama Zastępca dyrektora 32 206 88 61 info@silesiafilm.com 
Grzegorz Marcol Główny Księgowy 32 206 88 61 wew. 122 g.marcol@silesiafilm.com 
Monika Święs Kierownik Działu Finansów i Kadr 32 206 88 61 wew. 218 m.swies@silesiafilm.com 
Danuta Kapłanowska kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego 32 206 88 61 wew. 120 d.kaplanowska@silesiafilm.com 
Artur Bargiel zastępca kierownika Działu Administracyjno-Gospodarczego 32 206 88 61 wew. 123 a.bargiel@silesiafilm.com 
Patrycja Młynarczyk kierownik Silesia Film Commission 32 351 12 20 wew. 109 p.mlynarczyk@silesiafilm.com 
Agnieszka Skrzelowska kierowniczka Działu Promocji 32 206 88 61 wew. 106 a.skrzelowska@silesiafilm.com 
Michał Biliński kierownik Działu Produkcji Wydarzeń 32 206 88 61 wew. 203 m.bilinski@silesiafilm.com 
Andrzej Tuziak kierownik Filmoteki Śląskiej 32 258 42 41 a.tuziak@filmotekaslaska.pl 
Małgorzata Cekiera kierowniczka Kina Kosmos 32 258 05 08 m.cekiera@kosmos.katowice.pl 
Bożena Perska zastępca kierownika Kina Kosmos 32 258 05 08 b.perska@kosmos.katowice.pl 
Beata Głubisz kierownik Kina Światowid 32 258 74 32 biuro@swiatowid.katowice.pl 
Katarzyna Pryc kierownik Kinoteatru Rialto 32 206 97 95 program@rialto.katowice.pl 
Magdalena Kidoń-Staszek kierownik Kina Janosik 33 861 20 03 m.kidon-staszek@kinojanosik.pl 
Renata Marchwiak kierownik Kina Bałtyk 32 415 20 33 kontakt@kinobaltyk.pl 

Instytucja Filmowa
"Silesia-Film" w Katowicach

ul. Górnicza 5
40-008 Katowice

tel.: +48 (32) 206 88 61
tel./fax: +48 (32) 259 83 88

e-mail:
info@silesiafilm.com.pl 

NIP: 6340125790
REGON: 276654897
Rejestr Instytucji Kultury Województwa Śląskiego:
RIK-IF/21/05

Logo głównego BIP.
Logo województwa Śląskiego.
Powrót na początek strony